Freedom Farms

Media o nas

Handel Extra

Spółka konopna Freedom Farms, prowadzona przez znanego aktywistę Przemysława Zawadzkiego, zaplanowała W W październiku zostanie otwarty pierwszy w naszym kraju sklep pod nazwą Cannabis Showroom, w którym będzie można m.in. podejrzeć jak wygląda uprawa konopi włóknistych i nabyć produkty na ich bazie. Gdzie powstanie i jaki jest cel sklepu?

CZYTAJ ARTYKUŁ

Strefa Inwestorów

Spółka konopna Freedom Farms, prowadzona przez znanego aktywistę Przemysława Zawadzkiego, zaplanowała otwarcie pierwszego w Polsce miejsca, w którym odwiedzający będą mogli zapoznać się z tajnikami uprawy konopi włóknistych, skorzystać z przestrzeni do relaksu oraz nabyć legalne produkty konopne, w tym olejki i susz CBD. Budowa sieci showroomów to jeden z celów trwającej właśnie kampanii crowdfundingowej Freedom Farms. Na jej liczniku widnieje już ponad 2,7 mln zł.

CZYTAJ ARTYKUŁ

Nasze Miasto

W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce sklep z pokazową uprawą konopi. Będzie miejscem, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z tajnikami uprawy konopi włóknistych, skorzystać z przestrzeni do relaksu oraz nabyć legalne produkty konopne, w tym olejki i susz CBD. Gdzie będzie się mieścić?

CZYTAJ ARTYKUŁ